top of page

Ajans Meriç

/hakkımızda

Murat 1982 Yılında doğdu.  İşletme Bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Daha sonra Pazarlama üzerine yüksek lisans yaptı. yaklaşık 20 yıldan bu yana fotoğrafçılıkla amatör ve profesyonel olarak ilgilenmekte.

 

Fotoğrafçılığa ilk olarak doğa ve sokak fotoğrafçısı olarak başladı. Daha sonra mesleği olan pazarlama yeteneklerini de kullanabileceği ürün fotoğrafçılığı konusunda uzmanlaştı. Tam donanımlı bir fotoğraf stüdyosu kurarak ürün fotoğrafçılığı konusunda geniş bir yelpazede hizmet vermeye devam etmekte. 

 

Güzide 1970 yılında doğdu. Grafik tasarım ile ilk kez 1991 yılında sektörün kalbi olan Cağaloğlu'nda İnter Matbaa'da tanıştı. Tam 9 yıllık bir profesyonel çalışma hayatının ardından anne olması dolayısıyla 8 yıl ara verdi. Daha sonra Tuvana reklam ajansını kurdu uzun yıllar bu isimle kurumsal firmalar başta olmak üzere çok sayıda firmaya grafik, tasarım ve fotoğrafçılık hizmeti verdikten sonra yeni bir aile şirketi kurarak yeğeni Murat'la güçlerini birleştirdi.

 

Bugün, Ajans Meriç olarak faaliyetlerine devam eden firma, yenilikçi, yaratıcı ve ihtiyaca yönelik grafik, tasarım, fotoğrafçılık, matbaacılık ve danışmanlık hizmetleriyle bir çok sektöre çözümler sunmaktadır. 

bottom of page